• Telefon
  • +90 212 771 42 05
  • E-Posta
  • info@turkoglu.com.tr
  • Adres
  • Hadımköy/İstanbul
ZAMANINDA TESLİMAT - Türkoğlu Kağıt

ZAMANINDA TESLİMAT

ZAMANINDA TESLİMAT

ZAMANINDA TESLİMAT

Üretimde kalite Türkoğlu Kâğıt ile tüm dünyada! Kırtasiye, gıda, mobilya, matbaa ve ambalaj sektörlerinde fonksiyonel kullanıma sahip ürün çeşitlerimizi müşteri ihtiyaçları ile bir araya getiriyor, dünyanın her yerine tam zamanında hizmet sunuyoruz. Yerinde ve zamanında teslimat ile işlerinizi aksatmadan ve mümkün olan en kısa sürede teslimat gerçekleştiriyoruz.

Türkoğlu Kâğıt günümüzde dünya ülkelerine hizmet sunan, sipariş üzerine üretim gerçekleştirebilen ve tam zamanında teslimat hizmeti sunabilen global bir şirkettir. Üretimimizde müşteri ihtiyaçlarını doğru belirliyor, kaliteli üretim ve tam zamanında hizmetimizle sizlerle buluşuyoruz.

Zamandan kaynaklı sorunları minimize etmek her işte önemlidir. Çünkü zaman herkes ve her iş için kıymetlidir. Belirlenen teslimat tarihlerinde teslimat yapmak da bizim esas görevlerimizden biridir.

Teslimatları belirlenen yerde yapmak da zaman kadar önemlidir. Sonradan teslimat yeri sıkıntısı yaşamamak için hem belirlenen yerde hem de belirlenen saatte teslimat yapmaya özen gösteriyoruz. İşinize verdiğiniz değerin bilincinde olarak bizler de Türkoğlu Kâğıt olarak müşterilerimizi siparişin her aşamada memnun etmek için ekstra gayret gösteriyoruz.

Zamanında Teslimatta Türkoğlu Kâğıt Farkı

Mukavva, köşebent, metalize mukavva ve dilimlenmiş gri karton üretimi ile İstanbul’da üretim yaparak yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermektedir. Fabrikamızda üretim yapan firmamız, modern ulaşım ağıyla ülke içinde her bölgeye doğrudan teslimat ile ürün gönderimi yapmaktadır. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Arap ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Çözüm odaklı düşünerek zamanı etkili yöneten profesyonel ekibimiz ile yurt içinde ve dışında sektörün lideri konumunda hizmet vererek başta bölgemizin olmak üzere ülkemizin gelişimine katkıda bulunma vizyonu ile çalışmaktayız. Vizyonumuzdan hareketle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini en iyi şekilde karşılayarak %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmak, işimizin kilit değerlerindendir. Bunun için dünyanın neresinde olursa olsun tam zamanında teslimat yaparak müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Ayrıca müşteri talebine göre özel ölçüde ve özel sayıda üretim yaparak da müşterilerimize en uygun ürünü sunuyoruz.

Ücretsiz numune talebi ve detaylı bilgi için teknik satış ekibimizle  iletişime geçebilirsiniz.