• Telefon
 • +90 212 771 42 05
 • E-Posta
 • info@turkoglu.com.tr
 • Adres
 • Hadımköy/İstanbul
NEDEN TÜRKOĞLU KÂĞIT - Türkoğlu Kağıt

NEDEN TÜRKOĞLU KÂĞIT

NEDEN TÜRKOĞLU KÂĞIT

NEDEN TÜRKOĞLU KÂĞIT

 • Türkoğlu Kâğıt Karton San. Ve Tic. A.Ş.'nin kâğıt ve ambalaj sektöründe 29 yılı aşkın deneyime sahiptir. 20’den fazla ülkeye ihracat yapan Türkoğlu Kâğıt, uluslararası kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Yüksek kapasiteli fabrikası, nitelikli insan kaynağı gücü ile birlikte bu başarısını daha da artırmayı hedeflemektedir. Türkoğlu Kâğıt Ambalaj, mukavva, kraft köşebent, metalize mukavva ve dilimlenmiş kartondan oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir.

   Yenilikçi

  Türkoğlu Kâğıt, ürünlerinin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için kaliteden asla ödün vermez. Bunun için yeni bir fabrika yatırımı da yapmıştır. Son teknoloji makinelerle üretim yapan Türkoğlu Kâğıt, hem teknolojik hem de sektörel yenilikleri devamlı takip eder. Yenilikçi yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaya özen gösterir.

  Nitelikli İş Gücü

  Türkoğlu Kâğıt için çalışanlarının her biri ayrı bir değerdir. Türkoğlu’un  başarısının arkasında profesyonel bir kadrodan oluşan çalışanları gelmektedir. Üretim personellerinden idari yönetime, satış ekibine kadar her alanda nitelikli iş gücü ile çalışmaktadır. Türkoğlu Kâğıt profesyonel ekibi, müşterilere en iyi ürünleri sunmak için yüksek performans ile çalışır.

  Çevreye Saygı

  Türkoğlu Kâğıt, ürünleriyle birlikte müşterilerine profesyonel hizmet anlayışı ile beraber hızlı teslimat ve kaliteyi bir arada sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun boyutlarda ve sayıda üretim yaparken kaliteden taviz vermez. Ancak çevreye karşı sorumluluğunu da unutmaz. Türkoğlu Kâğıt, “yeniden yaşama” değerini benimsemiştir. Üretimde %100 geri dönüştürülebilir malzemeler kullanmaktadır. Çevreye karşı sorumluluğun farkında olarak tüketicileri de bilinçlendirmek için çalışmalar yapmaktadır. Kağıt ve sanatı birleştiren uygulama önerileri ile tüketiciler arasında bir farkındalık yaratmaya çalışmaktadır. Bahsedilen örnekleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Türkoğlu Kâğıt müşteri memnuniyeti sağlamak, korumak ve arttırmak en temel hedeflerdendir. Bu yüzden kaliteli ürünler üretmenin yanında üretilen ürünleri en kısa sürede teslim etmek de Türkoğlu Kâğıt için önemlidir. Makul fiyatlandırma politikası ile müşterilerinin yanındadır. Ayrıca her müşterinin ihtiyaçları ve talepleri farklı olduğundan Türkoğlu Kâğıt, müşteriye özel ebatta ve sayıda üretim de yapmaktadır. Tüm bunları yaparken Türkoğlu’un gözettiği en önemli şey müşteri memnuniyetidir.